Obkladové desky na stěny

Obklady stěn jsou tak rozmanité, že snadno najdete návrh, který splní vaše očekávání. V našem eshopu nechybí ani tento sortiment a to v podobě obkladových desek Stepwood. Chcete vědět, jaký interiérový obklad zvolit?

Obkladové desky Stepwood

Obkladové desky Stepwood jsou vyrobeny z dřevěných lamel různé tloušťky, aby tak vznikl dokonalý optický vjem 3D obrazce. Díky nim dodáte místnosti hloubku. Tato nástěnná dekorace se bude dobře vyjímat například na stěně za televizorem. Dřevěné kostky využijete i v ložnici, hned za postelí – ochráníte díky nim i zeď před nečistotami, což je důležité, pokud nemáte čelo postele.

Tyto obkladové desky mají celou řadu výhod. Hodí se do interiérů zařízených v různých stylech: skandinávský, moderní nebo klasický. Dřevěný obklad poskytuje dobrou zvukovou izolaci a je nadčasový.

Masivní dřevo je oblíbenou dekorací

Dřevo, ve světě dekorací málo známé, je však vynikajícím dekoratérem. Jeho ovladatelný charakter upřednostňuje přizpůsobení se všem typům projektů bez ohledu na vaše ambice. Vytvořeno k pokrytí zdi v podobě obkladových desek Stepwood, dodá vašemu bytu styl a charakter. Umožňuje vám něco změnit tím, že podtrhnete svůj styl. Vše, co potřebujete, je trocha fantazie a kreativity, abyste krásu tohoto materiálu zdůraznili. Naši odborníci vám pomohou vybrat správný model. Zvolte si již vyrobené modely, které obléknou váš obývací pokoj do elegance.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je dřevo odolným materiálem pro dekoraci interiéru. Na konci své životnosti se totiž dá snadno recyklovat. Tento proces vrátí vašemu obývacímu pokoji život stylově a stylově. Díky tomu je dřevo praktickou volbou, která poskytuje styl, který potřebujete, když jej potřebujete. Dřevo navíc dodává interiéru pocit tepla a útulnosti.